Turck Scheidingsschakelversterker 2-kanalig tuv 04 atex 2553 - 7541231
Artikelnummer: 20614186 | Fabrikantnummer: 7541231 | EAN: 4047101119688
Het productnummer van de fabrikant is 7541231. Het EAN nummer is 4047101119688. Het interne artikelnummer is 20614186.
| Klasse |
Scheidingsschakelversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 18 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | 2 |
| Schakelfrequentie | 10 Hz |
| Diepte | 104 mm |
| Montagewijze | Snapbevestiging draagrail |
| Aantal ingangen volgens NAMUR | 2 |
| Schakelstroom | 2 A |
| Schakelspanning | 250 V |
| Opgenomen vermogen | 3 W |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 70 °C |
| Nom. voedingsspanning bij AC | 20 - 250 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 20 - 125 V |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 40 - 70 Hz |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Artikelnummer: 20614186
Fabrikantnummer: 7541231