Turck Switching power supplies - 7545046
Artikelnummer: 21568580 | Fabrikantnummer: 7545046 | EAN: 4047101338041
Omschrijving
Switching power supply
Het productnummer van de fabrikant is 7545046. Het EAN nummer is 4047101338041. Het interne artikelnummer is 21568580.
Aanvullende informatie
Switching power supply, Adjustable output voltage 22.5…28.5 VDC , Nominal current 10 A, Single/parallel operation, Surge protection, 3-phase power supply, Universal operating voltage, Mains failure bridging up to 20 ms, High efficiency, Natural air cooling
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Turck
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 89 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Inbouwbreedte | 89 mm |
| Hoogte | 124 mm |
| Diepte | 118 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 480 - 820 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 320 - 575 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 320 - 575 V |
| 1e Secundaire spanning | 22.5 - 28.5 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product