Turck Switching power supply - 7545042
Artikelnummer: 21568576 | Fabrikantnummer: 7545042 | EAN: 4047101262827
Omschrijving
Switching power supply
Het productnummer van de fabrikant is 7545042. Het EAN nummer is 4047101262827. Het interne artikelnummer is 21568576.
Aanvullende informatie
Switching power supply, Adjustable output voltage 22.5…28.5 VDC , Nominal current 5 A, Single/parallel operation, Surge protection, Removable terminals, Universal operating voltage, Mains failure bridging up to 30 ms, High efficiency, Natural air cooling,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Turck
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Inbouwbreedte | 64 mm |
| Breedte | 64 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Hoogte | 116.6 mm |
| Diepte | 143.5 mm |
| Opgenomen vermogen | 145 VA |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 132 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 210 - 370 V |
| 1e Secundaire spanning | 22.5 - 28.5 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 90 - 132 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product