Turck Tur schak.ru100u-M18M-up8x2-H1151 - 1610010
Artikelnummer: 22300584 | Fabrikantnummer: 1610010 | EAN: 4047101287301
Het productnummer van de fabrikant is 1610010. Het EAN nummer is 4047101287301. Het interne artikelnummer is 22300584.
| Klasse |
Ultrasone drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Lengte sensor | 63 mm |
| Instelprocedure | Overig |
| Materiaal actieve vlakken van de sensor | Kunststof |
| Nullaststroom | 50 mA |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 70 °C |
| Relatieve lineariteitsafwijking | 0.5 % |
| Relatieve herhalingsnauwkeurigheid | 0.15 % |
| Voedingsspanning | 15 - 30 V |
| Schakelfrequentie | 6.9 Hz |
| Meetbereik lengte | 150 - 1000 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |