Turck Ultrasonic sensor diffuse mode sensor - 1610057
Artikelnummer: 21562579 | Fabrikantnummer: 1610057 | EAN: 4047101397499
Het productnummer van de fabrikant is 1610057. Het EAN nummer is 4047101397499. Het interne artikelnummer is 21562579.
| Klasse |
Ultrasone drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 40 mm |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Schakelfrequentie | 3 Hz |
| Nullaststroom | 50 mA |
| Hoogte van de sensor | 40 mm |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 70 °C |
| Lengte sensor | 67 mm |
| Voedingsspanning | 15 - 30 V |
| Relatieve herhalingsnauwkeurigheid | 0.25 % |
| Meetbereik lengte | 50 - 2000 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |