Turck Ultrasonic sensor diffuse mode sensor - 1610113
Artikelnummer: 21562607 | Fabrikantnummer: 1610113 | EAN: 4047101430271
Het productnummer van de fabrikant is 1610113. Het EAN nummer is 4047101430271. Het interne artikelnummer is 21562607.
| Klasse |
Ultrasone drukschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Turck
Toon alle producten van Turck |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Diameter sensor | 30 mm |
| Uitvoering schakeluitgang | Overig |
| Lengte sensor | 75 mm |
| Materiaal actieve vlakken van de sensor | Kunststof |
| Uitvoering analoge uitgang | 0 V ... 10 V |
| Nullaststroom | 50 mA |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 70 °C |
| Relatieve lineariteitsafwijking | 0.5 % |
| Relatieve herhalingsnauwkeurigheid | 0.15 % |
| Voedingsspanning | 15 - 30 V |
| Schakelfrequentie | 3.3 Hz |
| Meetbereik lengte | 300 - 3000 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |