UNITRONIC Laagfrequente datakabels Re-2Y(ST)YV S 2x2x1,3 BK - 1032431
Artikelnummer: 25689693 | Fabrikantnummer: 1032431 | EAN: 4064728186206
Omschrijving
UNITRONIC RE-2Y(ST)YV S 2X2X1,3 BK
Het productnummer van de fabrikant is 1032431. Het EAN nummer is 4064728186206. Het interne artikelnummer is 25689693.
Aanvullende informatie
Computer datakabel, zwart, PVC, flexibel, statisch scherm van aluminium gelamineerde kunststoffolie met meeraderige, vertinde afvoerdraad
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van UNITRONIC
Specificaties
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
UNITRONIC
Toon alle producten van UNITRONIC |
| Serie |
Laagfrequente datakabels
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal aders | 4 |
| Mantelkleur | Zwart |
| Getwist | Per twee |
| Afscherming collectief | Folie |
| Aantal groepen getwist | 2 |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Afscherming groepen | Folie |
| Geleidervorm | Rond |
| Scherm | Ja |
| Litze | Ja |
| Nom. spanning U | 300 V |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Draagorgaan | Geen |
| Met aardgeleider | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Bewapening/armering | Geen |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Buitendiameter circa | 10.2 mm |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Materiaal aderisolatie | Overig |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.3 mm² |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Adercodering | Kleuren en cijfers |
| Specificatie aderisolatie | Polyethyleen (PE) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 50 °C |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 153 mm |
| Gewicht | 1600 kg/km |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Ja |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Aantal strengen per geleider | 7 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 76.5 mm |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 39.2 Ohm/km |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
UNITRONIC
» Meer informatie over UNITRONIC
Huidige product
UNITRONIC Laagfrequente datakabels Re-2Y(ST)YV S 2x2x1,3 BK
Artikelnummer: 25689693
Fabrikantnummer: 1032431
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.