JUMIKO Uns Serie dubbelzijdige kap - 406900005
Artikelnummer: 22421470 | Fabrikantnummer: 406900005 | EAN: 8719075981849
Het productnummer van de fabrikant is 406900005. Het EAN nummer is 8719075981849. Het interne artikelnummer is 22421470.
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JUMIKO
Toon alle producten van JUMIKO |
| Serie |
UNS Serie
Toon alle producten in deze serie |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Breedte | 110 mm |
| Hoogte/diepte | 190 mm |
| Lengte | 360 mm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Eigenschap afdekking | Opaal |
| Type toebehoren/onderdelen | Lens |
| Categorieën | Armaturen |