Eaton Blessing onderstation - 40071360511
Artikelnummer: 22766439 | Fabrikantnummer: 40071360511 | EAN: 4012539335443
Omschrijving
US-S/ SOU1 onderstation, 2 eindgroepen 4A (ZB-S)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071360511. Het EAN nummer is 4012539335443. Het interne artikelnummer is 22766439.
| Klasse |
Voorschakelapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Centrales
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Nee |
| Breedte | 295 mm |
| Hoogte | 129 mm |
| Voor lamptype TC-DEL | Nee |
| Voor lamptype HM | Nee |
| Voor lamptype TC-D | Nee |
| Voor lamptype TC-QEL | Nee |
| Voor lamptype T7 | Nee |
| Voor lamptype T-R | Nee |
| Voor lamptype T26 | Nee |
| Voor lamptype HS | Nee |
| Voor lamptype T-U | Nee |
| Voor lamptype LS | Nee |
| Voor lamptype TC-SEL | Nee |
| Voor lamptype TC-T | Nee |
| Voor lamptype TC-TEL | Nee |
| Voor lamptype TC-DD | Nee |
| Voor lamptype TC-S | Nee |
| Voor lamptype T38 | Nee |
| Voor lamptype T16 | Nee |
| Voor lamptype HI | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Voor lamptype TC-L | Nee |
| Voor lamptype TC-F | Nee |
| Voor lamptype T16-R | Nee |
| Multiwatt-uitvoering | Nee |
| Lengte | 458 mm |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | - W |
| Nom. spanning | - V |
| Geschikt voor lampvermogen (1 lamp) | - W |
| Geschikt voor lampvermogen (3 lampen) | - W |
| Geschikt voor lampvermogen (4 lampen) | - W |
| Geschikt voor lampvermogen (2 lampen) | - W |
| Geschikt voor aantal lampen | - |
| Categorieën |
Lichtregelapparatuur
Armaturen |
Huidige product