Van Lien noodverlichting accessoire 0x0mm² groen - 7TCA091250R0005
Artikelnummer: 20414861 | Fabrikantnummer: 7TCA091250R0005 | EAN: 8713812044064
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091250R0005. Het EAN nummer is 8713812044064. Het interne artikelnummer is 20414861.
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Van Lien
Toon alle producten van Van Lien |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 260 mm |
| Hoogte/diepte | 40 mm |
| Breedte | 42 mm |
| Kleur | Groen |
| Nom. doorsnede | 0 mm² |
| Aantal aders | 0 |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Categorieën |
Led driver
Led lampen Lichtbronnen |
Van lien
» Meer informatie over Van lienArtikelnummer: 20414861
Fabrikantnummer: 7TCA091250R0005