Van Lien alulux montageplaat noodverlichting accessoire achterplaat aluminium 675x295x3mm aluminium - 7TCA091360R0024
Artikelnummer: 11139262 | Fabrikantnummer: 7TCA091360R0024 | EAN: 8713812004969
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091360R0024. Het EAN nummer is 8713812004969. Het interne artikelnummer is 11139262.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Van Lien
Toon alle producten van Van Lien |
| Serie |
Alulux
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 675 mm |
| Breedte | 295 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Aluminium |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 3 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Montageplaat |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Van lien
» Meer informatie over Van lienArtikelnummer: 11139262
Fabrikantnummer: 7TCA091360R0024