Van Lien oplaadbare batterijset 3.6V 2200mah nikkel-cadmium 96.6x36.7x110mm - 7TCA091380R0043
Artikelnummer: 11137120 | Fabrikantnummer: 7TCA091380R0043 | EAN: 8713812006154
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091380R0043. Het EAN nummer is 8713812006154. Het interne artikelnummer is 11137120.
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Van Lien
Toon alle producten van Van Lien |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| UNSPSC Code | 26111702 26111702 |
| Aantal cellen | 3 3 |
| Grootte aanduiding | Blok Blok |
| Samengesteld / accupack | Ja Ja |
| Explosieveilige toepassing | Nee Nee |
| Nom. spanning | 3.6 V 3.6 V |
| Model | Nikkel-cadmium Nikkel-cadmium |
| Kunststof behuizing | Nee Nee |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 30 °C 0 - 30 °C |
| Geschikt voor snellader | Ja Ja |
| Diameter | 32.2 mm 32.2 mm |
| Overige aanduidingen | D D |
| Gewicht | 280 g 280 g |
| Lengte | 96.6 mm 96.6 mm |
| Hoogte incl. pool | 110 mm 110 mm |
| Breedte | 36.7 mm 36.7 mm |
| Capaciteit | 2200 mAh 2200 mAh |
| Categorieën |
Led driver
Led lampen Lichtbronnen |
Van lien
» Meer informatie over Van lienArtikelnummer: 11137120
Fabrikantnummer: 7TCA091380R0043