Van Lien oplaadbare batterijset 7.2V 4000mah nikkel-cadmium 20.5x64.4x58.8MM - 7TCA091380R0058
Artikelnummer: 11139136 | Fabrikantnummer: 7TCA091380R0058 | EAN: 8713812006246
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091380R0058. Het EAN nummer is 8713812006246. Het interne artikelnummer is 11139136.
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Van Lien
Toon alle producten van Van Lien |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| UNSPSC Code | 26111702 26111702 |
| Samengesteld / accupack | Ja Ja |
| Explosieveilige toepassing | Nee Nee |
| Nom. spanning | 7.2 V 7.2 V |
| Model | Nikkel-cadmium Nikkel-cadmium |
| Kunststof behuizing | Nee Nee |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 30 °C 0 - 30 °C |
| Geschikt voor snellader | Ja Ja |
| Diameter | 32.2 mm 32.2 mm |
| Capaciteit | 4000 mAh 4000 mAh |
| IEC-aanduiding | R 20 R 20 |
| Overige aanduidingen | D D |
| Breedte | 64.4 mm 64.4 mm |
| Hoogte incl. pool | 58.8 mm 58.8 mm |
| Lengte | 20.5 mm 20.5 mm |
| Gewicht | 1000 g 1000 g |
| Aantal cellen | 6 6 |
| Categorieën |
Led driver
Led lampen Lichtbronnen |
Van lien
» Meer informatie over Van lienArtikelnummer: 11139136
Fabrikantnummer: 7TCA091380R0058