Van Lien oplaadbare batterijstaaf 4.8V 1500mah nikkel-cadmium 170x22x170mm - 7TCA091380R0050
Artikelnummer: 10363210 | Fabrikantnummer: 7TCA091380R0050 | EAN: 8713812029467
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091380R0050. Het EAN nummer is 8713812029467. Het interne artikelnummer is 10363210.
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Van Lien
Toon alle producten van Van Lien |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 22 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diameter | 22 mm |
| Nom. spanning | 4.8 V |
| Aantal cellen | 4 |
| Samengesteld / accupack | Ja |
| Explosieveilige toepassing | Nee |
| Kunststof behuizing | Nee |
| Geschikt voor snellader | Ja |
| Hoogte incl. pool | 170 mm |
| Gewicht | 500 g |
| Capaciteit | 1500 mAh |
| Overige aanduidingen | SC |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 30 °C |
| UNSPSC Code | 26111702 |
| Model | Nikkel-cadmium |
| Categorieën |
Led driver
Led lampen Lichtbronnen |
Van lien
» Meer informatie over Van lienArtikelnummer: 10363210
Fabrikantnummer: 7TCA091380R0050