Van Lien oplaadbare staafbatterij 2.4V 4200mah nikkel-metaal-hydride 120x22x120mm - 7TCA091380R0061
Artikelnummer: 20114354 | Fabrikantnummer: 7TCA091380R0061 | EAN: 8713812750613
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091380R0061. Het EAN nummer is 8713812750613. Het interne artikelnummer is 20114354.
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Van Lien
Toon alle producten van Van Lien |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 120 mm 120 mm |
| UNSPSC Code | 26111702 26111702 |
| Samengesteld / accupack | Ja Ja |
| Explosieveilige toepassing | Nee Nee |
| Aantal cellen | 2 2 |
| Breedte | 22 mm 22 mm |
| Model | Nikkel-Metaal-Hydride Nikkel-Metaal-Hydride |
| Diameter | 22 mm 22 mm |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 35 °C 0 - 35 °C |
| Kunststof behuizing | Nee Nee |
| Overige aanduidingen | SC SC |
| Geschikt voor snellader | Ja Ja |
| Nom. spanning | 2.4 V 2.4 V |
| Gewicht | 200 g 200 g |
| Capaciteit | 4200 mAh 4200 mAh |
| Hoogte incl. pool | 120 mm 120 mm |
| Categorieën |
Led driver
Led lampen Lichtbronnen |
Van Lien BATT. OPLAADB. 4VTC2,0HT
Artikelnummer: 20500823
Fabrikantnummer: 7TCA091380R0303
Van lien
» Meer informatie over Van lienArtikelnummer: 20114354
Fabrikantnummer: 7TCA091380R0061