Van Lien evago noodverlichtingsarmatuur vluchtwegverlichting inbouw wit ip42 - 7TCA091160R0337
Artikelnummer: 11027341 | Fabrikantnummer: 7TCA091160R0337 | EAN: 8713812761985
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Van Lien Evago noodverlichtingsarmatuur, (lxb) 316x100mm, functionaliteit vluchtwegverlichting, inbouw, voedingssysteem decentraal (individuele b, permanent bedrijf, voedingsspanning 230Vac, testinrichting automatisch, autonomie 1u, lamptype LED niet uitwisselbaar, 1 lamp, 2W, met lichtbron,
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091160R0337. Het EAN nummer is 8713812761985. Het interne artikelnummer is 11027341.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Evago bouwt u eenvoudig op vanuit de slimme techniek van de First Fix in combinatie met Elektronicabox. Deze praktische basis zet zich door in de meegeleverde pictogrammen vluchtroute rechtdoor en blanco plaat. De modulaire vluchtroute-aanduiding is verkrijgbaar als inbouw-, opbouw-, wand- en plafondvariant. Zonder klikken schroeft u in minimale handelingen uw Evago op zijn plaats en de perspec pictogramplaat verwisselt u in een handomdraai. Zichtafstand is wettelijk vastgelegd, echter Evago biedt u meer ruimte. Door de keuze in zichtafstand van 22 of 32 meter met maar liefst 500 candela lichtopbrengst per m2 varieert u met een kleine of grotere pictogramplaat. Dit betekent in de praktijk dat u de zichtafstanden combineert voor meer bereik op maat. U beantwoordt de behoefte van de ruimte met het juiste aantal armaturen. Minimalistisch en strak design met metaal. Lichtopbrengst 500cd/m2, Power factor >0,95 comform EIA.
Decentraal 2 watt, rond wit continu inbouw led armatuur, inclusief automatische zelfdiagnose serie Evago. Lichtspreiding lang (L), RAL9003
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Van Lien
Specificaties
Decentraal 2 watt, rond wit continu inbouw led armatuur, inclusief automatische zelfdiagnose serie Evago. Lichtspreiding lang (L), RAL9003
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Van Lien
Toon alle producten van Van Lien |
| Serie |
Evago
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Kleur behuizing | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 100 mm |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Buitendiameter | 100 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | Inbouw |
| Beschermingsgraad (IP) | IP42 |
| Inbouwbreedte | 68 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Nee |
| Accu-eigenschap | NiMH |
| Incl. pictogram | Nee |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 203 lm |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Vermogensfactor | 0.7 |
| Nom. bedrijfsduur | 1 - 1 h |
| Functie | Vluchtwegverlichting |
| Soort bedrading | Eindig |
| Max. systeemvermogen | 3 W |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Kleurtemperatuur | 5600 - 5600 K |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Van Lien evago noodverlichtingsarmatuur vluchtwegverlichting inbouw wit ip42
Van Lien evago noodverlichtingsarmatuur vluchtwegverlichting inbouw wit ip42
Van Lien evago noodverlichtingsarmatuur vluchtwegverlichting inbouw wit ip42
Van Lien evago noodverlichtingsarmatuur vluchtwegverlichting inbouw wit ip42
Artikelnummer: 20067911
Fabrikantnummer: 7TCA091160R0338
Van lien
» Meer informatie over Van lien
Huidige product
Van Lien evago noodverlichtingsarmatuur vluchtwegverlichting inbouw wit ip42
Artikelnummer: 11027341
Fabrikantnummer: 7TCA091160R0337