Van Lien previx inbouwraam noodverlichting accessoire staal 420x180x10mm wit - 7TCA091360R0958
Artikelnummer: 20364939 | Fabrikantnummer: 7TCA091360R0958 | EAN: 8713812765570
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091360R0958. Het EAN nummer is 8713812765570. Het interne artikelnummer is 20364939.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Van Lien
Toon alle producten van Van Lien |
| Serie |
Previx
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 180 mm |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 420 mm |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 10 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwraam |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Van lien
» Meer informatie over Van lienArtikelnummer: 20364939
Fabrikantnummer: 7TCA091360R0958