Van Lien evago pictogramplaat noodverlichting inlegvel/-plaat links - 7TCA091350R3949
Artikelnummer: 11027323 | Fabrikantnummer: 7TCA091350R3949 | EAN: 8713812760476
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091350R3949. Het EAN nummer is 8713812760476. Het interne artikelnummer is 11027323.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Van Lien
Toon alle producten van Van Lien |
| Serie |
Evago
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 113 mm |
| Lengte | 222 mm |
| Materiaaldikte | 2 mm |
| Herkenningsafstand | 22 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Links |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Van lien
» Meer informatie over Van lienArtikelnummer: 11027323
Fabrikantnummer: 7TCA091350R3949