Van Lien print decentrale print type czelf2leds-1 inbouw 351715V 0x0mm² groen - 7TCA091370R0290
Artikelnummer: 10597510 | Fabrikantnummer: 7TCA091370R0290 | EAN: 8713812750545
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091370R0290. Het EAN nummer is 8713812750545. Het interne artikelnummer is 10597510.
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Van Lien
Toon alle producten van Van Lien |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 120 mm |
| Lengte | 180 mm |
| Hoogte/diepte | 60 mm |
| Kleur | Groen |
| Nom. doorsnede | 0 mm² |
| Aantal aders | 0 |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Categorieën |
Led driver
Led lampen Lichtbronnen |
Van lien
» Meer informatie over Van lienArtikelnummer: 10597510
Fabrikantnummer: 7TCA091370R0290