Van Lien serenga frame scherm direct/indirect kunststof 32120402 - 7TCA091350R1336
Artikelnummer: 11139928 | Fabrikantnummer: 7TCA091350R1336 | EAN: 8713812073323
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091350R1336. Het EAN nummer is 8713812073323. Het interne artikelnummer is 11139928.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Van Lien
Toon alle producten van Van Lien |
| Serie |
Serenga
Toon alle producten in deze serie |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Lichtuittrede | Direct/indirect |
| Lengte | 340 mm |
| Hoogte/diepte | 58 mm |
| Breedte | 205 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Eigenschap afdekking | Helder |
| Kleur | Grijs |
| Diameter | 0 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Scherm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Van Lien electronicabox vluchtwegindicatie wandopbouw/plafondopbouw grijs ip20
Artikelnummer: 11139916
Fabrikantnummer: 7TCA091130R0053
Van Lien electronicabox noodverlichtingsarmatuur vluchtwegindicatie wandopbouw/plafondopbouw grijs ip20
Artikelnummer: 11139913
Fabrikantnummer: 7TCA091160R0063
Van lien
» Meer informatie over Van lienArtikelnummer: 11139928
Fabrikantnummer: 7TCA091350R1336