Veerring M10, verzinkt, conform din127 - 29110001
Artikelnummer: 23666296 | Fabrikantnummer: 29110001 | EAN: 8712978009177
Omschrijving
Veerring M10, verzinkt, conform DIN127
Het productnummer van de fabrikant is 29110001. Het EAN nummer is 8712978009177. Het interne artikelnummer is 23666296.
Aanvullende informatie
JMV veerring DIN127B M10 vz
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van JMV
Specificaties
| Klasse |
Veerring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Serie |
Veerring
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Dikte | 2.2 mm |
| Binnendiameter | 10.2 mm |
| Buitendiameter | 18.1 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 10 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Vlakke einden |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |
Huidige product
Veerring M10, verzinkt, conform din127
Artikelnummer: 23666296
Fabrikantnummer: 29110001
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.