Veerring M4, verzinkt, conform din127 - 29104001
Artikelnummer: 23666305 | Fabrikantnummer: 29104001 | EAN: 8712978696117
Omschrijving
Veerring M4, verzinkt, conform DIN127
Het productnummer van de fabrikant is 29104001. Het EAN nummer is 8712978696117. Het interne artikelnummer is 23666305.
Aanvullende informatie
JMV veerring DIN127B M4 vz
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van JMV
Specificaties
| Klasse |
Veerring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Serie |
Veerring
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Dikte | 0.9 mm |
| Binnendiameter | 4.1 mm |
| Buitendiameter | 7.6 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 4 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Vlakke einden |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |
Huidige product
Veerring M4, verzinkt, conform din127
Artikelnummer: 23666305
Fabrikantnummer: 29104001
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.