Veerring M6, verzinkt, conform din127 - 29106001
Artikelnummer: 23666307 | Fabrikantnummer: 29106001 | EAN: 8712978012191
Omschrijving
Veerring M6, verzinkt, conform DIN127
Het productnummer van de fabrikant is 29106001. Het EAN nummer is 8712978012191. Het interne artikelnummer is 23666307.
Aanvullende informatie
JMV veerring DIN127B M6 vz
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van JMV
Specificaties
| Klasse |
Veerring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Serie |
Veerring
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Dikte | 1.6 mm |
| Binnendiameter | 6.1 mm |
| Buitendiameter | 11.8 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 6 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Vlakke einden |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |
Huidige product
Veerring M6, verzinkt, conform din127
Artikelnummer: 23666307
Fabrikantnummer: 29106001
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.