Veerring M8, verzinkt, conform din127 - 29108001
Artikelnummer: 23666302 | Fabrikantnummer: 29108001 | EAN: 8712978696186
Omschrijving
Veerring M8, verzinkt, conform DIN127
Het productnummer van de fabrikant is 29108001. Het EAN nummer is 8712978696186. Het interne artikelnummer is 23666302.
Aanvullende informatie
JMV veerring DIN127B M8 vz
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van JMV
Specificaties
| Klasse |
Veerring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JMV
Toon alle producten van JMV |
| Serie |
Veerring
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Dikte | 2 mm |
| Binnendiameter | 8.1 mm |
| Buitendiameter | 14.8 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 8 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Vlakke einden |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |
Huidige product
Veerring M8, verzinkt, conform din127
Artikelnummer: 23666302
Fabrikantnummer: 29108001
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.