Aanvullende informatie Venture PulseStart Sustainability HIE 350W/C/V/PS+S/737 Ellips BT120 E40 350W 3700K Mat Ra60-69 120x296mm Halogeenmetaaldamplamp
VEN PulseStart Sustainability HIE 350W/C/V/PS+S/737 Ellips BT120 E40 350W 3700K Mat 120x296mm Halogeenmetaaldamplamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Venture Specificaties
Klasse Halogeenmetaaldamplamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse
Merk Venture
Toon alle producten van Venture
Serie PulseStart Sustainability
Toon alle producten in deze serie
Kleur Wit
Kleurweergave-index 60-69
Kleurtemperatuur 3700 K
Diameter 120 mm
Gemiddelde nom. levensduur 40000 h
Voet E40
Lampvorm Ellips
Materiaal ontladingsbuis Keramiek
Bruiningslamp Nee
Extern voorschakelapparaat Ja
UV-bescherming Nee
Gesloten armatuur noodzakelijk Ja
Lichtstroom 32000 lm
Lampvermogen 350 W
Specifieke lichtstroom lamp 91 lm/W
Totale lengte 296 mm
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur 350 kWh
Brandstand Overig
Lampspanning 135 - 135 V
Lichtkleur volgens EN 12464-1 Neutraal wit 3300 - 5300 K
Externe ontsteker vereist Ja
Lampaanduiding Overig
Lichtkleur 637
Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 G
Model Gematteerd
Categorieën Gasontladingslampen
Lichtbronnen
Huidige product
Venture Pulsestart gasontladingslamp hie C/V/PS+S e40 350W 3700K ven