Venture HIPE E27 100W C U LU 737 - VEN10005
Artikelnummer: 25677136 | Fabrikantnummer: VEN10005 | EAN: 8714681333976
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.
Specificaties
Klasse Halogeen metaaldamplamp z reflector
Toon alle producten van deze klasse
Merk Venture
Toon alle producten van Venture
Kleurweergave-index 70-79
Lampvermogen 100 W
Kleurtemperatuur 3700 K
Voet E27
Gemiddelde nom. levensduur 15000 h
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur 100 kWh
Totale lengte 141 mm
Lichtstroom 8100 lm
Lampvorm Ellips
Brandstand Willekeurig
Gesloten armatuur noodzakelijk Nee
Bruiningslamp Nee
UV-bescherming Ja
Materiaal ontladingsbuis Kwarts
Externe ontsteker Nee
Lampspanning 100 V
Extern voorschakelapparaat Nee
Uitvoering Gematteerd
Specifieke lichtstroom lamp 81 lm/W
Diameter 54 mm
Kleur Kleurloos
Lichtkleur vlgs. EN 12464-1 Neutraal wit 3300 - 5300 K
Categorieën Gasontladingslampen
Lichtbronnen
Huidige product
Venture HIPE E27 100W C U LU 737