Vision thermostaat belux pro BT-DP02 RF868MHZ programmeerb.5-37° - 900006672
Artikelnummer: 26708903 | Fabrikantnummer: 900006672 | EAN: 3660878066729
Het productnummer van de fabrikant is 900006672. Het EAN nummer is 3660878066729. Het interne artikelnummer is 26708903.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
WATTS
Toon alle producten van WATTS |
| Serie |
VISION
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 83 mm |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 80 mm |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Explosieveilig | Nee |
| Met ontvanger | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Opnemer extern | Ja |
| Met display | Ja |
| Diepte | 27 mm |
| Aansluiting | Draadloos |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Bediening | Toets |
| Differentie verstelbaar | Ja |
| Max. spanning contacten | 250 V |
| Type voeding | Batterij |
| Regelkarakteristiek | PID |
| Type opnemer | Overig |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Model | Aan/Uit |
| Meetbereik | - °C |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Artikelnummer: 26708903
Fabrikantnummer: 900006672