VMDS BK 1 - 105723
Artikelnummer: 26708951 | Fabrikantnummer: 105723 | EAN: 8711401061812
Omschrijving
VMDS bk 1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Draka
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 105723. Het EAN nummer is 8711401061812. Het interne artikelnummer is 26708951.
| Klasse |
Installatiedraad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
VMDS
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Adercodering | Kleur |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Aderkleur | Zwart |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Buitendiameter circa | 2.5 mm |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 70 °C |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| AWG-maat | Overig |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Gewicht | 13 kg/km |
| Toegestane draadbuitentemperatuur tijdens verwerking/behandeling | 5 - 50 °C |
| Toegestane draadbuitentemperatuur na verwerking zonder trillingen | -40 - 50 °C |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Huidige product