VMS 43 KWH veld + deksel - 4TBV854206C0100
Artikelnummer: 23896957 | Fabrikantnummer: 4TBV854206C0100 | EAN: 4022903040255
Omschrijving
VMS 43 kWh veld + deksel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBV854206C0100. Het EAN nummer is 4022903040255. Het interne artikelnummer is 23896957.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
VMS
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 323 mm |
| Slagvastheid | Overig |
| Functiebehoud | Geen |
| Uitvoering deksel | Geen |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Soort afdekking | Geen |
| Type deur | Geen |
| Hoogte | 179 mm |
| Diepte | 442 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product