VMS 63 afdekplaat 4 X ZLBM00 160a 3P - 4TBV853208C0100
Artikelnummer: 23896888 | Fabrikantnummer: 4TBV853208C0100 | EAN: 4022903029908
Omschrijving
VMS 63 AFDEKPLAAT 4 X ZLBM00 160A 3P
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBV853208C0100. Het EAN nummer is 4022903029908. Het interne artikelnummer is 23896888.
| Klasse |
Deksel installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
VMS
Toon alle producten in deze serie |
| Scharnierend | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 22 mm |
| Breedte | 301 mm |
| Diepte | 621 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product