VMS Combikap 220 1XM50/M40 4XM25/M20 - 4TBV855030C0100
Artikelnummer: 23387981 | Fabrikantnummer: 4TBV855030C0100 | EAN: 5411815257582
Het productnummer van de fabrikant is 4TBV855030C0100. Het EAN nummer is 5411815257582. Het interne artikelnummer is 23387981.
| Klasse |
Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
VMS
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Recht |
| Breedte | 220 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitbreekpoorten | Ja |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Hoogte | 220 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4 |
| Geschikt voor draadmaat metrisch/Pg | 20 - 50 |
| Aantal connectorgaten | 5 |
| Dikte | 89 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Kabelwartel |
| Geschikt voor kabeldiameter | 7 - 32 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |