VMS Combikap 320 12XM25/M20 - 4TBV855035C0100
Artikelnummer: 23387986 | Fabrikantnummer: 4TBV855035C0100 | EAN: 5411815257629
Omschrijving
VMS COMBIKAP 320 12XM25/M20
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBV855035C0100. Het EAN nummer is 5411815257629. Het interne artikelnummer is 23387986.
| Klasse |
Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
VMS
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Recht |
| Breedte | 320 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitbreekpoorten | Ja |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Hoogte | 320 mm |
| Aantal connectorgaten | 12 |
| Geschikt voor kabeldiameter | 7 - 14 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4 |
| Geschikt voor draadmaat metrisch/Pg | 20 - 25 |
| Dikte | 89 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Kabelwartel |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product