Wago Serie 285 verbindingsrijgklem 6-35MM² eendr. 6-35MM² meerdr. blauw - 285-134
Artikelnummer: 11101678 | Fabrikantnummer: 285-134 | EAN: 4066966248432
Omschrijving
Wago Power Clamp aardrijgklem, blauw, (bxdxh) 86x16x63mm, DIN-rail 35/7.5, aderdoorsnede extra soepel 6 - 35mm², aderdoorsnede massieve draad 6 - 35mm², uitvoering elektrische aansluiting veerklemaansluiting, aansluitpositie zij, 1 aansluitniveaus,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 285-134. Het EAN nummer is 4066966248432. Het interne artikelnummer is 11101678.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 285
Toon alle producten in deze serie |
| Aansluitpositie | Zij |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Lengte | 86 mm |
| Kleur | Blauw |
| Breedte/Rastermaat | 16 mm |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Hoogte bij laagst mogelijke montagehoogte | 63 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 125 A |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 6 - 35 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 6 - 35 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 6 - 35 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhul | 6 - 35 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Wago Serie 285 verbindingsrijgklem 6-35MM² eendr. 6-35MM² meerdr. blauw
Artikelnummer: 11101678
Fabrikantnummer: 285-134