Wago 2210 verbindingsrijgklem 2,5-16MM² eendr. 0,5-10MM² meerdr. blauw - 2210-1204
Artikelnummer: 21541976 | Fabrikantnummer: 2210-1204 | EAN: 4055143736077
Omschrijving
2-draads rijgklem Met drukknop 10 mm² blauw
Het productnummer van de fabrikant is 2210-1204. Het EAN nummer is 4055143736077. Het interne artikelnummer is 21541976.
Aanvullende informatie
2-draads rijgklem Met drukknop 10 mm² met testopening geschikt voor Ex i-toepassingen Markering aan zijkant en in het midden voor draagrail 35 x
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 2210
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 10 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 57 A |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 2.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 2.5 - 16 mm² |
| Diepte | 36.9 mm |
| Hoogte | 67.6 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Wago 2210 verbindingsrijgklem 2,5-16MM² eendr. 0,5-10MM² meerdr. blauw
Artikelnummer: 21541976
Fabrikantnummer: 2210-1204