Wago RIJGKLVRB 20022208/099000 - 2002-2208/099-000
Artikelnummer: 21118207 | Fabrikantnummer: 2002-2208/099-000 | EAN: 4050821299035
Omschrijving
Wago TOPJOB S 2002 verbindingsrijgklem
Het productnummer van de fabrikant is 2002-2208/099-000. Het EAN nummer is 4050821299035. Het interne artikelnummer is 21118207.
Aanvullende informatie
2-etageklem 4-draads rijgklem met afsluitplaat L zonder markeringsdrager intern gebrugd Geleiderinvoer paars gemarkeerd voor draagrail 35 x 15
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 2002
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.2 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.75 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.25 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.25 - 4 mm² |
| Hoogte | 69.7 mm |
| Diepte | 51.7 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product