Wago RIJGKLVRB 2000-2204 - 2000-2204
Artikelnummer: 22629028 | Fabrikantnummer: 2000-2204 | EAN: 4055143267700
Omschrijving
Wago TOPJOB S 2000 verbindingsrijgklem, blauw, (hxbxd) 69.7x3.5x51.7mm, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.5 - 1.5mm², DIN-rail 35mm, uitvoering elektrische aansluiting veerklemaansluiting, uitvoering elektrische aansluiting veerklemaansluiting, aansluitbare geleiderdoorsnede meer 0.14 - 1mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 2000-2204. Het EAN nummer is 4055143267700. Het interne artikelnummer is 22629028.
Aanvullende informatie
2-etageklem Rijg-/rijgklem N/N zonder markeringsdrager geschikt voor Ex i-toepassingen voor draagrail 35 x 15 en 35 x 7,5 Push-in CAGE CLAMP® 1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 2000
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Breedte | 3.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 13.5 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 1.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 1 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 0.75 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 1.5 mm² |
| Hoogte | 69.7 mm |
| Diepte | 51.7 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product