Wago AARDRGKL 2002-2707 DS50 - 2002-2707
Artikelnummer: 22649013 | Fabrikantnummer: 2002-2707 | EAN: 4055143622547
Omschrijving
Wago TOPJOB S 2002 aardrijgklem, groen/geel, (bxdxh) 51.7x5.2x92.5mm, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.75 - 4mm², DIN-rail 35mm, aansluitbare geleiderdoorsnede meer 0.25 - 2.5mm², uitvoering elektrische aansluiting veerklemaansluiting, aansluitpositie boven, PEN-functie mogelijk,
Het productnummer van de fabrikant is 2002-2707. Het EAN nummer is 4055143622547. Het interne artikelnummer is 22649013.
Aanvullende informatie
2-etageklem 4-draads aardklem 2,5 mm² PE geschikt voor Ex e II-toepassingen zonder markeringsdrager intern gebrugd voor draagrail 35 x 15 en 35
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 2002
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 92.5 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| PEN-functie mogelijk | Ja |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.75 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.25 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.25 - 4 mm² |
| Breedte | 5.2 mm |
| Diepte | 51.7 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product