Wago ZKRNGKL 2006-1631/099-000 - 2006-1631/099-000
Artikelnummer: 22649038 | Fabrikantnummer: 2006-1631/099-000 | EAN: 4045454821203
Omschrijving
Wago TOPJOB S 2006 zekeringsrijgklem, grijs, (bxdxh) 10.4x59x96.3mm, uitvoering zekeringspatroon overig, DIN-rail 35mm, uitvoering zekeringshouder (patroon zwenkbaar, nom. (meet)stroom In 10A, aansluitpositie boven, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 1 - 10mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 2006-1631/099-000. Het EAN nummer is 4045454821203. Het interne artikelnummer is 22649038.
Aanvullende informatie
2-draads zekeringsklem met draaibare zekeringhouder voor G-smeltpatroon 1/4 x 1 1/4 mm zonder defectindicatie voor draagrail 35 x 15 en 35 x 7,5
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Zekeringsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 2006
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 10.4 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Diepte | 59 mm |
| Kleur | Grijs |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering zekeringshouder (patroonhouder) | Zwenkbaar |
| Uitvoering zekeringspatroon | Overig |
| Soort indicatie-element voor defect-indicatie | Geen |
| Nom. (meet)stroom In | 10 A |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 1.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 10 mm² |
| Hoogte | 96.3 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product