Wago RIJGKLVRB 2022-2232 - 2022-2232
Artikelnummer: 22629220 | Fabrikantnummer: 2022-2232 | EAN: 4045454916565
Omschrijving
Wago X-COM S 2022 verbindingsrijgklem, grijs, (hxbxd) 80.1x5.2x61.4mm, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.75 - 4mm², DIN-rail 35mm, uitvoering elektrische aansluiting veerklemaansluiting, uitvoering elektrische aansluiting steekaansluiting, aansluitbare geleiderdoorsnede meer 0.25 - 2.5mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 2022-2232. Het EAN nummer is 4045454916565. Het interne artikelnummer is 22629220.
Aanvullende informatie
1-draads/1-pins 2-etage basisklem Rijg-/rijgklem 2,5 mm² N/L met markeringsdrager voor draagrail 35 x 15 en 35 x 7,5 Push-in CAGE CLAMP® 2,50 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 2022
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Diepte | 61.4 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.75 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.25 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.25 - 4 mm² |
| Breedte | 5.2 mm |
| Hoogte | 80.1 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product