Wago PRINTKLEM 233-402 - 233-402
Artikelnummer: 22650560 | Fabrikantnummer: 233-402 | EAN: 4045454049898
Omschrijving
Wago printplaatklem
Het productnummer van de fabrikant is 233-402. Het EAN nummer is 4045454049898. Het interne artikelnummer is 22650560.
Aanvullende informatie
Printklem 0,5 mm² Rastermaat 2,54 mm 2-polig CAGE CLAMP® oranje
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Printplaatklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 233
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Oranje |
| Hoogte | 11.7 mm |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Overspanningscategorie | III |
| Bevestigingswijze | Soldeer |
| Toegekende stootspanning | 2.5 kV |
| Nom. (meet)stroom In | 6 A |
| Nom. (meet)spanning | 160 V |
| Banderollering (omwikkeling) | Geen |
| Soort printplaatbevestiging | Aansluitcontact |
| Materiaal aansluitoppervlakte | Tin |
| Aansluitwijze printplaat | Soldeeraansluiting |
| Aansluitwijze geleider | Veerklemaansluiting |
| Aantal elektrische aansluitingen | 2 |
| Pin-lengte | 4 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.08 - 0.5 mm² |
| Rastermaat aansluitingen | 2.54 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 0.25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 0.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 0.5 mm² |
| Hoek printplaat/geleideraansluiting | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product