Wago PRINTKLEM 236-743/999-950 - 236-743/999-950
Artikelnummer: 22650880 | Fabrikantnummer: 236-743/999-950 | EAN: 4044918780261
Omschrijving
Wago printplaatklem, hoogte 13mm, 1 elektrische aansluitingen, 1 aansluitniveaus, rastermaat aansluitingen 5mm, hoek printplaat/geleideraansluiting 45°/135° (schuin naar ond, nom. (meet)stroom In 16A, nom. (meet)spanning 176V, aansluitwijze geleider veerklemaansluiting,
Het productnummer van de fabrikant is 236-743/999-950. Het EAN nummer is 4044918780261. Het interne artikelnummer is 22650880.
Aanvullende informatie
Rijgbare printklem 2,5 mm² Rastermaat 5/5,08 mm 1-polig Geschikt voor Ex e CAGE CLAMP® Brugmogelijkheid 2,50 mm² lichtgrijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Printplaatklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 236
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Overig |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Hoogte | 13 mm |
| Bevestigingswijze | Soldeer |
| Rastermaat aansluitingen | 5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 16 A |
| Banderollering (omwikkeling) | Geen |
| Soort printplaatbevestiging | Aansluitcontact |
| Materiaal aansluitoppervlakte | Tin |
| Aansluitwijze printplaat | Soldeeraansluiting |
| Aantal elektrische aansluitingen | 1 |
| Aansluitwijze geleider | Veerklemaansluiting |
| Hoek printplaat/geleideraansluiting | 45°/135° (schuin naar onder) |
| Pin-lengte | 4 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Nom. (meet)spanning | 176 V |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product