Wago PRINTKLEM 252-156 - 252-156
Artikelnummer: 22651438 | Fabrikantnummer: 252-156 | EAN: 4045454040130
Omschrijving
Wago printplaatklem, hoogte 13.1mm, 6 elektrische aansluitingen, 1 aansluitniveaus, rastermaat aansluitingen 3.5mm, hoek printplaat/geleideraansluiting °/180° (horizontaal), nom. (meet)stroom In 2A, nom. (meet)spanning 320V, toegekende stootspanning 4kV, overspanningscategorie III,
Het productnummer van de fabrikant is 252-156. Het EAN nummer is 4045454040130. Het interne artikelnummer is 22651438.
Aanvullende informatie
2-draads female steker Drukknop PUSH WIRE® Ø 0,8 mm Rastermaat 3,5 mm 6-polig voor soldeerpenstrook grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Printplaatklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 252
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Overspanningscategorie | III |
| Bevestigingswijze | Soldeer |
| Rastermaat aansluitingen | 3.5 mm |
| Nom. (meet)spanning | 320 V |
| Nom. (meet)stroom In | 2 A |
| Banderollering (omwikkeling) | Geen |
| Soort printplaatbevestiging | Aansluitcontact |
| Pin-lengte | 4.5 mm |
| Hoek printplaat/geleideraansluiting | 0°/180° (horizontaal) |
| Materiaal aansluitoppervlakte | Tin |
| Aantal elektrische aansluitingen | 6 |
| Aansluitwijze printplaat | Soldeeraansluiting |
| Aansluitwijze geleider | Steekklemaansluiting |
| Hoogte | 13.1 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 0.5 mm² |
| Diameter aansluitpin | 1 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product