Wago PRINTKLEM 2604-3105 - 2604-3105
Artikelnummer: 22651966 | Fabrikantnummer: 2604-3105 | EAN: 4066966390476
Omschrijving
Wago printplaatklem, hoogte 21.3mm, 5 elektrische aansluitingen, 1 aansluitniveaus, rastermaat aansluitingen 5mm, hoek printplaat/geleideraansluiting 90° (verticaal naar boven, nom. (meet)stroom In 32A, nom. (meet)spanning 400V, toegekende stootspanning 4kV, overspanningscategorie III,
Het productnummer van de fabrikant is 2604-3105. Het EAN nummer is 4066966390476. Het interne artikelnummer is 22651966.
Aanvullende informatie
Printklem Hendel 4 mm² Rastermaat 5 mm 5-polig Push-in CAGE CLAMP® grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Printplaatklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 2604
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Overspanningscategorie | III |
| Bevestigingswijze | Soldeer |
| Rastermaat aansluitingen | 5 mm |
| Hoogte | 21.3 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Banderollering (omwikkeling) | Geen |
| Soort printplaatbevestiging | Aansluitcontact |
| Materiaal aansluitoppervlakte | Tin |
| Aansluitwijze printplaat | Soldeeraansluiting |
| Hoek printplaat/geleideraansluiting | 90° (verticaal naar boven) |
| Aansluitwijze geleider | Veerklemaansluiting |
| Aantal elektrische aansluitingen | 5 |
| Pin-lengte | 4 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product