Wago PRINTKLEM 2624-1511 - 2624-1511
Artikelnummer: 22652243 | Fabrikantnummer: 2624-1511 | EAN: 4066966493054
Omschrijving
Wago printplaatklem, hoogte 15.4mm, 11 elektrische aansluitingen, 1 aansluitniveaus, rastermaat aansluitingen 11.5mm, hoek printplaat/geleideraansluiting °/180° (horizontaal), nom. (meet)stroom In 41A, nom. (meet)spanning 1000V, toegekende stootspanning 8kV, overspanningscategorie III,
Het productnummer van de fabrikant is 2624-1511. Het EAN nummer is 4066966493054. Het interne artikelnummer is 22652243.
Aanvullende informatie
Printklem 4 mm² Rastermaat 11,5 mm 11-polig Push-in CAGE CLAMP® grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Printplaatklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 2624
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Toegekende stootspanning | 8 kV |
| Overspanningscategorie | III |
| Bevestigingswijze | Soldeer |
| Nom. (meet)stroom In | 41 A |
| Banderollering (omwikkeling) | Geen |
| Soort printplaatbevestiging | Aansluitcontact |
| Hoogte | 15.4 mm |
| Hoek printplaat/geleideraansluiting | 0°/180° (horizontaal) |
| Materiaal aansluitoppervlakte | Tin |
| Aansluitwijze printplaat | Soldeeraansluiting |
| Aansluitwijze geleider | Veerklemaansluiting |
| Pin-lengte | 4 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 6 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Aantal elektrische aansluitingen | 11 |
| Rastermaat aansluitingen | 11.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 0.6 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product