Wago SCHEIDRIJGKLM 282-141 - 282-141
Artikelnummer: 22652666 | Fabrikantnummer: 282-141 | EAN: 4045454448523
Omschrijving
Wago scheidingsrijgklem
Het productnummer van de fabrikant is 282-141. Het EAN nummer is 4045454448523. Het interne artikelnummer is 22652666.
Aanvullende informatie
Aarddraadscheidingsklem 48 V 6 mm² CAGE CLAMP® 6,00 mm² grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 282
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 16 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Met geïntegreerde testbus | Nee |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Uitvoering dwarsscheiding | Geen |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Hoogte | 87.5 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 4 |
| Uitvoering langsscheiding | Geen |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 6 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.75 - 4 mm² |
| Diepte | 38.5 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product