Wago VOEDINGEH 289-907 - 289-907
Artikelnummer: 22652785 | Fabrikantnummer: 289-907 | EAN: 4050821157557
Omschrijving
Wago gelijkstroomvoedingseenheid, (bxhxd) 78.5x39x66mm, 1e Secundaire spanning 24V, spanningstype voedingsspanning DC, max. uitgangsstroom 1 3A, draagrailmontage mogelijk, nom. uitgangsspanning 1 24V, nom. voedingsspanning bij DC 27 - 35V, uitvoering elektrische aansluiting veerklemaansluiting,
Het productnummer van de fabrikant is 289-907. Het EAN nummer is 4050821157557. Het interne artikelnummer is 22652785.
Aanvullende informatie
Constante spanningsbron Ingangsspanning DC 27 … 35 V Uitgangsspanning DC 24 V Uitgangsstroom 3 A met montagevoeten
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 289
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Diepte | 66 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Hoogte | 39 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 5 |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Breedte | 78.5 mm |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 27 - 35 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product