Wago 3-DR.klem met diode 1 N 5408 - 281-673/281-400
Artikelnummer: 11315014 | Fabrikantnummer: 281-673/281-400 | EAN: 4050821275558
Omschrijving
Wago componentenrijgklem
Het productnummer van de fabrikant is 281-673/281-400. Het EAN nummer is 4050821275558. Het interne artikelnummer is 11315014.
Aanvullende informatie
Moduleklem 3-draads met diode 1N5408 Anode links voor draagrail 35 x 15 en 35 x 7,5 4 mm² CAGE CLAMP® grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Componentenrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 281
Toon alle producten in deze serie |
| Diepte | 29 mm |
| Breedte | 6 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 3 |
| Type component | Diode |
| Nom. (meet)stroom In | 1.5 A |
| Hoogte | 73.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.08 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 4 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product