Wago Aardrijgklem 2,5-10MM groen/geel - 2010-1307
Artikelnummer: 20468724 | Fabrikantnummer: 2010-1307 | EAN: 4017332076340
Omschrijving
Wago TOPJOB S 2010 aardrijgklem, groen/geel, (bxdxh) 36.9x10x89mm, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 2.5 - 16mm², DIN-rail 35mm, aderdoorsnede extra soepel 0.5 - 16mm², aderdoorsnede massieve draad 2.5 - 16mm², aansluitbare geleiderdoorsnede meer 0.5 - 10mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 2010-1307. Het EAN nummer is 4017332076340. Het interne artikelnummer is 20468724.
Aanvullende informatie
3-draads aardklem 10 mm² geschikt voor Ex e II-toepassingen Markering aan zijkant en in het midden voor draagrail 35 x 15 en 35 x 7,5 Push-in CAG
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 2010
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 10 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Kleur | Groen/geel |
| Hoogte | 89 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 3 |
| PEN-functie mogelijk | Ja |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 2.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 2.5 - 16 mm² |
| Diepte | 36.9 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product