Wago PRINTKLEM 740-112/000-021 - 740-112/000-021
Artikelnummer: 22653437 | Fabrikantnummer: 740-112/000-021 | EAN: 4055143237888
Omschrijving
Wago printplaatklem, hoogte 18.2mm, 12 elektrische aansluitingen, 1 aansluitniveaus, rastermaat aansluitingen 5mm, hoek printplaat/geleideraansluiting °/180° (horizontaal), nom. (meet)stroom In 16A, nom. (meet)spanning 320V, toegekende stootspanning 4kV, overspanningscategorie III,
Het productnummer van de fabrikant is 740-112/000-021. Het EAN nummer is 4055143237888. Het interne artikelnummer is 22653437.
Aanvullende informatie
Printklem 2,5 mm² Rastermaat 5 mm 12-polig CAGE CLAMP® lichtgrijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Printplaatklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 740
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Overig |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Overspanningscategorie | III |
| Bevestigingswijze | Soldeer |
| Rastermaat aansluitingen | 5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 16 A |
| Nom. (meet)spanning | 320 V |
| Banderollering (omwikkeling) | Geen |
| Soort printplaatbevestiging | Aansluitcontact |
| Hoek printplaat/geleideraansluiting | 0°/180° (horizontaal) |
| Materiaal aansluitoppervlakte | Tin |
| Aansluitwijze printplaat | Soldeeraansluiting |
| Aansluitwijze geleider | Veerklemaansluiting |
| Pin-lengte | 5.1 mm |
| Aantal elektrische aansluitingen | 12 |
| Hoogte | 18.2 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product