Wago PRINTKLEM 744-392 - 744-392
Artikelnummer: 22653580 | Fabrikantnummer: 744-392 | EAN: 4055143318075
Omschrijving
Wago printplaatklem
Het productnummer van de fabrikant is 744-392. Het EAN nummer is 4055143318075. Het interne artikelnummer is 22653580.
Aanvullende informatie
Printklem 1,5 mm² Rastermaat 3,5 mm 2-polig PUSH WIRE® wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Printplaatklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 744
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Wit |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Overspanningscategorie | III |
| Bevestigingswijze | Soldeer |
| Rastermaat aansluitingen | 3.5 mm |
| Nom. (meet)spanning | 320 V |
| Pin-lengte | 3.5 mm |
| Banderollering (omwikkeling) | Geen |
| Soort printplaatbevestiging | Aansluitcontact |
| Hoek printplaat/geleideraansluiting | 0°/180° (horizontaal) |
| Materiaal aansluitoppervlakte | Tin |
| Aansluitwijze printplaat | Soldeeraansluiting |
| Aantal elektrische aansluitingen | 2 |
| Aansluitwijze geleider | Steekklemaansluiting |
| Nom. (meet)stroom In | 3 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 1.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Hoogte | 6.6 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product